GUDSTENESTER I NYSÆTER KYRKJE
DATO KYRKJEÅR MERKNAD PREST KANTOR KYRKJE TENAR KYRKJEL. PEDAGOG FLEIRE NAMN KLOKKAR KYRKJE VERT KYRKJE SKYSS KYRKJE KAFFE TAKKOFFER formål VEDLEGG
søndag 02.07.17 kl.11:00 4. søndag i treeiningstida Arnt Johan Vistnes André Eide Øystein Stautland Jens Arne Stautland Oddbjørg og John Oddvar Løkling Norsk Luthersk Misjonssamband
søndag 09.07.17 kl.11:00 5. søndag i treeiningstida Fellesgudst. i Stord ---------- ---------- ---------- -
søndag 16.07.17 kl.11:00 6. søndag i treeiningstida Ingvild Bjørnøy Lalim Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Frode Valen Reidun Andersen Sanctus
søndag 23.07.17 kl.11:00 7. søndag i treeiningstida Fellesgudst. i Stord ---------- ---------- ----------
søndag 30.07.17 kl.11:00 8. søndag i treeiningstida Jørgen Knudsen Ole Jørgen Furdal Øystein Stautland Rune Jørgensen Kåre Grimstad Kåre Grimstad Normisjon
søndag 06.08.17 kl.11:00 9. søndag i treeiningstida Fellesgudst. i Stord ---------- ---------- ----------
søndag 13.08.17 kl.11:00 10. søndag i treeiningstida Ingvild Bjørnøy Lalim Øystein Heide Aadland Erlend Fauskanger Jens Arne Stautland Oddbjørg og John Oddvar Løkling Arne Fyllingen Kyrkjelydens misjonsprosjekt
søndag 20.08.17 kl.11:00 11. søndag i treeiningstida Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Øystein Stautland Toralf Tveit Johan Nome Kåre Lie Kyrkjelydsarbeidet
søndag 27.08.17 kl.11:00 12. søndag i treeiningstida Vervagudsteneste Jørgen Knudsen Bjarte Aadland ---------- Rune Jørgensen Reidun Andersen Kyrkjelydsarbeidet
søndag 03.09.17 kl.11:00 13. søndag i treeiningstida Presentasjonsgudst. Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Brynhild M. Stautland Marit Stalheim Grimstad Reidun Andersen Oddvar Stautland Ungdomsarbeidet i kyrkjelyden
søndag 10.09.17 kl.11:00 14. søndag i treeiningstida Familiegudst. - T6:Sprell levande. ? Øystein Stautland Frode Valen Ingebjørg Grønsdal Anne Marie Einarsen Søndagsskulen i Nysæter
søndag 17.09.17 kl.11:00 15. søndag i treeiningstida Koret Ichtus med Egil Larsen Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Jens Arne Stautland Kåre Grimstad Kåre Grimstad Kyrkjelydsarbeidet
søndag 24.09.17 kl.11:00 16. søndag i treeiningstida Familiegudst. - Haustakkefest. Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Øystein Stautland Toralf Tveit Johan Nome Åsgeir Vikanes Lokalt speidararbeid
søndag 01.10.17 kl.11:00 17. søndag i treeiningstida Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Rune Jørgensen Reidun Andersen Eli og Arne Vikanes Festivalen KyrkjeLyd
søndag 08.10.17 kl.11:00 18. søndag i treeiningstida Eirik Aadland Tappel Ole Jørgen Furdal Øystein Stautland Marit Stalheim Grimstad Oddbjørg og John Oddvar Løkling Arne Fyllingen Kyrkjemusikalsk arbeid
søndag 15.10.17 kl.11:00 19. søndag i treeiningstida Fellesgudst. i Stord ---------- ---------- ----------
søndag 22.10.17 kl.11:00 20. søndag i treeiningstida Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Frode Valen Ingebjørg Grønsdal Kåre Lie TV-aksjonen Unicef
søndag 29.10.17 kl.11:00 Bots- og bønedag Reformasjonsgudsteneste med Sagvåg Musikklag Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Øystein Stautland Jens Arne Stautland Kåre Grimstad Kåre Grimstad Kyrkjelydsarbeidet
søndag 05.11.17 kl.11:00 Helgemesse-sundag Søndag for dei forfulgte Svein Arne Theodorsen Palmer Vistnes Erlend Fauskanger Toralf Tveit Johan Nome Oddvar Stautland Stefanusalliansen
søndag 12.11.17 kl.11:00 23. søndag i treeiningstida Familiegudst. - T4: utdeling av 4 års bok Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Øystein Stautland Rune Jørgensen Reidun Andersen Anne Marie Einarsen Karmøy og Shl søndagsskulekrins
søndag 19.11.17 kl.11:00 24. søndag i treeiningstida Ung Messe Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Marit Stalheim Grimstad Oddbjørg og John Oddvar Løkling Åsgeir Vikanes Ungdomsarbeidet i kyrkjelyden
søndag 26.11.17 kl.11:00 Domssøndag Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Øystein Stautland Frode Valen Ingebjørg Grønsdal Kåre Lie Kyrkjelydens misjonsprosjekt
søndag 03.12.17 kl.11:00 1. søndag i adventstida Familiegudst. - T11: Lys vaken Jørgen Knudsen Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Jens Arne Stautland Kåre Grimstad Kåre Grimstad Trusopplæringa
søndag 10.12.17 kl.19:00 2. søndag i adventstida Lysmesse Jørgen Knudsen Palmer Vistnes Øystein Stautland Brynhild M. Stautland Toralf Tveit Johan Nome Kyrkjelydsarbeidet
søndag 17.12.17 kl.11:00 3. søndag i adventstida Egil Larsen Bjarte Aadland Erlend Fauskanger Rune Jørgensen Reidun Andersen Arne Fyllingen Det Norske Misjonsselskap
søndag 24.12.17 kl.14:30 Julaftan Svein Arne Theodorsen Bjarte Aadland ? Marit Stalheim Grimstad Oddbjørg og John Oddvar Løkling Kirkens Nødhjelp
søndag 24.12.17 kl.16:00 Julaftan Svein Arne Theodorsen Bjarte Aadland ? Frode Valen Ingebjørg Grønsdal Kirkens Nødhjelp
mandag 25.12.17 kl.12:00 Juledag Jørgen Knudsen Bjarte Aadland ? Jens Arne Stautland Kåre Grimstad Kåre Lie Sjømannskyrkja
mandag 01.01.18 kl.12:00 Nyårsdag Ole Jørgen Furdal ? Toralf Tveit Johan Nome Bispedømerådet